درباره ما

درباره آفشید

 گروه آفشید با دارا بودن پروانه بهره برداری (127/24477) و سابقه بیش از20 سال در زمینه ماشین های اداری (تامین مواد مصرفی، فروش ، سرویس و نگه داری انواع پرینتر ، دستگاه های کپی و فکس) فعالیت می نماید. در سالیان گذشته فروش کارتریج های چینی در جهان و ایران اسلامی به دلیل قیمت مناسب با استقبال روز افزون خریداران مواجه بوده، لیکن بی ثباتی کیفیت محصولات چینی و حرفه ای نبودن برخی از وارد کنندگان مشکلات بسیاری برای خریداران ایجاد کرده است. همین امر ما را مصمم داشت که درسال 1391 درراستای لبیک به شعارسال نامگذاری شده توسط مقام معظم رهبری مبنی بر((تولید ملی ، حمایت کار و سرمایه ایرانی)) در جهت تثبیت کیفیت نیز کنترل تخصصی محصولات مواد مصرفی پرینتر با برنامه ریزی و تلاش های بی وقفه بتوانیم خط تولید کارتریج های آفشید را در داخل کشورمان به مرحله اجرا در آوریم که شامل مدل های مصرفی درپرینترهای HP , CANON , SAMSUNG , BROTHER و غیره است .
این مجموعه در پی فرمایشات مقام معظم رهبری در سالهای گذشته در راستای تولید ملی و کارآفرینی ، به حمایت از سرمایه ملی و ابلاغ مستقیم ایشان به سازمانها و ارگانهای دولتی مبنی بر استفاده از تولیدات داخلی با عزم راسخ و توان بیشتر ، سعی مینماید که محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان دولتی و خصوصی قرار دهد.

گروه آفشید در جهت ارتقا سطح کیفی محصولات خود موفق به دریافت سه نشان بین المللی استاندارد CE اروپا , ISO9001 , ISO10002 از شرکت QAL انگلستان که مورد تایید استاندارد ایران می باشد گردیده است .

این مجموعه با دارا بودن ایران کد برای تمامی محصولات ، عضو سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ((ستاد)) می باشد .

لذا درسال 1393 و1394 ((سال همدلی و همزبانی دولت و ملت )) با حمایت شما عزیزان توانستیم سهم عمده ای از بازار مصرف داخلی را تامین نماییم وامیدواریم در سال 95 ((اقتصاد مقاومتی , اقدام وعمل)) که در جهت حفظ منافع ملی کشور قدم های بزرگتری برداشته و در پی آن صادرات به کشورهای همسایه را تحقق بخشیم.

بدیهی است که تمامی محصولات تولید این مجموعه دارای گارانتی بی قید و شرط تعویض می باشند.

به امید ایرانی سرافراز درسایه همکاری تمامی ایرانیان

0
Employees
0
Wine
0
پرسنل
0
پرسنل

درباره ما

گروه آفشید با دارا بودن پروانه بهره برداری (127/24477) و سابقه بیش از20 سال در زمینه ماشین های اداری (تامین مواد مصرفی، فروش ، سرویس و نگه داری انواع پرینتر ، دستگاه های کپی و فکس) فعالیت می نماید. در سالیان گذشته فروش کارتریج های چینی در جهان و ایران اسلامی به دلیل قیمت مناسب با استقبال روز افزون خریداران مواجه بوده، لیکن بی ثباتی کیفیت محصولات چینی ...

ارتباط با ما